top of page

Joker'in Sonsuz Yolculuğu: Arketipsel Tarot Eğitimi

5 aylık Arketipsel Tarot Eğitimi ile Tarot'un gizemli dünyasının sırlarını aralayın. 13 yıllık öğretmenlik ve alanındaki akademik tecrübesi ile Çığda Gökçınar sizlere Tarot kartlarının anlamlarını kolaylıkla, keyifle, ve tüm sembolizmi derinlemesine öğrenme imkanı sunuyor. Bu eğitim bittikten sonra dilerseniz hemen Tarot danışmanlığı vermeye başlayabilir, dilerseniz de ileri seviye arketipsel tarot eğitimi ile derinleşebilirsiniz.

Anima Arketipsel Tarot Okulu ile Tarot'un Sırlarını Keşfe Çıkın!

Tarot kartlarının üzerindeki kadim sembolleri ve anlamlarını keşfetmekle ilgili derin bir yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Kehanetin ötesine geçen yalın ama bir o kadar da kapsamlı programıyla Temel Seviye Tarot Eğitimine hoş geldiniz.

Başlangıç Tarihi: 26 Mayıs Pazar

Süre: 4 ay teorik ders + 1 ay pratik atölyesi

Oturumlar: Her Pazar TR 10:00 UK 08:00

Ücret: Aylık 1.750TL veya £44 ödemeler ile toplam 8.750TL veya £220

Ödeme: Kredi kartı

Eğitim Hakkında

Bu eğitimle Tarot'un dünyasını temel yapı taşlarından başlayıp, gittikçe derinleşerek keşfe çıkacağız. Tarot, asırlardır gizemli dünyasıyla milyonlarca insanın ilgisini çekmiştir. Ancak mistik görünümünün ötesinde, iç dünyamızı anlamamıza yardımcı olacak güçlü bir araçtır.​

Her bir Tarot kartı arketipsel sembolizme ev sahipliği yapar ve ruhumuzun derinliklerini yansıtan bir ayna görevi görür. Bu sembolleri keşfederek korkularımıza, arzularımıza ve potansiyelimize dair içgörü kazanırız.

 

​Her kartın anlatacak bir hikayesi, evrenle ve sayıların gizemiyle eşsiz bir bağlantısı vardır.

78 kartın hikayesini dinlemeye hazır mısın?

Neden Anima Arketipsel Tarot Okulu?

Deneyimli Eğitmen: 13 yılı aşkın eğitmenlik geçmişim ve yüzlerce mezun öğrencim ile, tarot yolculuğunuzda size rehberlik edecek zengin bilgi birikimimi ve uzmanlığımı sunuyorum.​

Kapsayıcı Eğitim Programı: Her hafta Zoom üzerinden canlı yapılan derslerde interaktif derse katılım imkanınız vardır.

Kaydedilmiş Tekrarlar: Ders kayıtları sistemde kalmaya devam edecek ve istediğiniz zaman geri dönüp tekrar yapabileceksiniz.

Anima Arketipsel Tarot okulu ne sunar?

Tarot'a yaklaşımım kişisel gelişim ve kendini keşfetme odaklıdır. Tarotun sadece geleceği tahmin etmek için kullanılan bir araç değil, aynı zamanda zihninizin ve ruhunuzun iç işleyişini yansıtan bir ayna olduğuna inanıyorum. Bu nedenle eğitim boyunca Tarot'u kişisel dönüşüm için derin bir araç olarak nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz.

Kimler İçin Uygun?

Bu eğitim yeni başlayan tarot meraklılarına açıktır. Tarot'un ABC'sinden başlanarak, yalın, anlaşılır, ve eğlenceli bir anlatımla ilerleyecektir. Üç aylık eğitim bittiğinde Tarot danışmanlığı verecek seviyeye gelmiş olacaksınız. Dilerseniz ileri seviye eğitimi ile daha da derinleşebilirsiniz. Hali hazırda temel seviye bilgiye sahipseniz lütfen İleri seviye eğitime kaydolunuz.

Kimler İçin Uygun Değil?

Tarot'u kehanet amaçlı kullanmak isteyen ve fal olarak görenler, okuyup araştırmaktan hoşlanmayanlar, armut piş ağzıma düş hap bilgi isteyenler, çaba sarf etmeyeyim slaytlardan okur geçerim diyenler, sorgulamadan sandece kart anlamı ezberleyerek öğrenmek isteyenler ve kendi içine dönmeye niyetli olmayanlar için bu eğitim uygun değildir. 

Kimler sertifika alabilir

Eğitim bitiminde teslim edilecek olan bitirme projesinden geçer not alan öğrenciler Rewilding the Heart LTD'ne ait Başarı Sertifikasını almaya hak kazanacaktır. 

Ömür boyu sürecek bir kendini keşfetme yolculuğuna çıkmaya hazır mısın?

 

Bugün yerinizi ayırın ve Tarot'un sırlarını açığa çıkarın.

Eğitim Şartları ve Kurallar

*** EFT ile aylık yapılan ödemelerin ilki derse kayıt esnasında yapılır. Diğer ödemeler her 4 ders bitimindetamamlanmaladır. Örneğin 4. Ders, 8.Ders, 12.Ders ve 16.Ders sonrası. Kredi Kartıyla yapılan ödemeler ise otomatikolarak her ay tahsil edilmektedir.

 

***Ödeme takibi öğrencinin kendi bireysel sorumluluğundadır. Ödeme yapılmadığında veya kredi kartının süresi dolması, içinde bakiye olmaması, iptal olması vb gibi sebeplerden ödemenin aksaması halinde öğrenci mail yoluyla bilgilendirilir. En geç bir hafta içinde ödemenin tamamlanmaması halinde Rewilding the Heart LTD öğrencinin ilişiğini kesme hakkına sahiptir.

 

***Dersten çıkarılan öğrenci geçmişe yönelik ders kayıtlarına erişemeyeceğini kabul etmiş olur. Eğitiminizin kesintiye uğramaması adına ödemelerinizi titizlikle takip etmenizi tavsiye ederiz. Ödeme yapmadığı halde derse katıldığı tespit edilen kişiler katıldıkları geçmiş sürenin ödemesini tamamlamakla yasal olarak yükümlüdürler. Bu kişiler tespit edildikleri andan itibaren eğitimden tamamen çıkartılır ve bir daha Rewilding the Heart LTD bünyesindeki hiçbir eğitime kabul edilmezler.

***Tüm ders materyalleri Rewilding the Heart LTD tarafından koruma altındadır. Bunların izinsiz şekilde paylaşılması, çoğaltılması, ve dağıtılması yasaktır. Tespit edilmesi halinde kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.

 

***Dersler kayıt altına alınmaktadır ve kayıtlar sistemde yalnızca eğitim bitiminden itibaren 6 ay tutulmaktadır. Bu kayıtlarda isminiz ve görüntünüz yer almasından rahatsız oluyorsanız kameranızı kapatabilir, sadece isminizi yazıp soyadınızı gizli tutabilirsiniz.

 

***Eğitim süresince iletişim yalnızca eğitmenin mesaj göndermesine açık Telegram grubundan sağlanacaktır. Bireysel sorularınız için eğitmene özelden mesaj göndermeniz yeterlidir. Sınıfın huzurunu bozan, ve saygı çerçevesinden uzak davranışlar sergileyen kişiler eğitimden çıkartılır.

 

***Herhangi bir süreçte eğitime devam etmekten vazgeçilmesi halinde dersler başlamamış dahi olsa iade yapılmamaktadır ve geçmişe dair ders kayıtlarına erişim hakkı bulunmamaktadır.

 

​İşbu eğitim İngiltere ve Galler’de kayıtlı Rewilding the Heart LTD şirketi tarafından yasal olarak yürütülmektedir. Yapılan tüm ödemeler faturalandırılmaktadır.

Bu eğitime kayıt olarak yukarıdaki koşulları kabul etmiş ve sözleşmenin tarafı olmuş olursunuz.

Rewilding the Heart LTD | Company Registration: 14618785  | Registered in England and Wales | +447498212445

AFE8DF0A-B309-4613-B110-51647C8BFD18.JPEG

Eğitimde Seni Neler Bekliyor?

Tarot'un Zengin Tarihini ve Gelişimini Keşfet

Tarot kartlarının ilgi çekici tarihini ve arka planını keşfedin.

Tarot destelerinin çağlar boyunca kronolojik dönüşümünü izleyin.

Tarot Nedir ve Ne Değildir?

Yaygın mitleri ve şehir efsanelerini ortadan kaldırarak Tarot'un ne olduğunu ve ne olmadığını anlayın.

Tarot Destesiyle Tanışın

Büyük Arkana, Küçük Arkana, ve Saraylı Kartların her birinin üzerindeki sembollerin, kullanılan renklerin, sayıların gizemini ve 78 kartın Tarot okumalardaki anlamlarını inceleyerek, Tarot destesini derinlemesine öğrenin.​

Doğum, Kişilik, Öğretmen, Gölge ve Yıl Kartlarını Öğrenin

Bu önemli Tarot kartlarını nasıl tanımlayacağınızı ve bunların kişisel gelişimdeki önemini öğrenin.

Tarot Konstelasyonları ve Arketipsel Numerolojiye Göz Atın

Tarot kartları ile numeroloji arasındaki derin bağlantıları ortaya çıkarın.

Kişisel Gelişim ve Kendini Keşfetmek için Tarot

Kişisel gelişim yolculuğunuzda Tarot'un potansiyelini kullanmak için etkili teknikleri öğrenin.

Birbirinden Farklı Tarot Açılımları Öğrenin

Farklı alanlardan Tarot açılımıları öğrenerek Tarot açılımı yapmakta ustalaşın.

Tarot Okumanın Etiği ve İlkeleri

Tarot okuyucusu olmanın etik hususlarını ve en iyi uygulamalarını keşfedin.

Bir İş Olarak Tarot

Tarot becerilerinizi bir ticari girişime dönüştürmenin pratik yönleri hakkında bilgi edinin.

Ve Çok Daha Fazlası

Eğitim boyunca kendinizi zengin bilgi ve pratik bilgeliğe kaptırın.​

Eğitim Başvuru
Formu

Select an option

Başvurunuz Alınmıştır. Teşekkürler...

bottom of page