top of page
Image by Jen Theodore

İleri Seviye Arketipsel
Tarot Eğitimi

Anima Arketipsel Tarot Okulu İleri Seviye Tarot Eğitimi ile yeni bir içsel keşif macerasına başlayın. Eylül'de başlayacak olan Griffin sınıfı bilincinizi genişletmenize ve içsel potansiyelinizi açığa çıkarmanıza yardımcı olmak için sizlere kapsamlı bir eğitim deneyimi sunuyor.

Anima Arketipsel Tarot Okulu ile Tarot'un Arketipsel Sırlarını Keşfe Çıkın!

Kendini keşfetme ve kişisel gelişimle ilgili derin bir yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Kart anlamlarının ötesine geçen İleri Seviye Tarot Eğitimine hoş geldiniz. Astroloji, mitoloji, kabala, arketipsel numeroloji, sembolizm, Jungiyen psikoloji ve daha nice alemlere doğru yapacağımız bu yolculukta bize katılın.

Başlangıç Tarihi: Yaklaşan eğitim bulunmamaktadır.

Sure: 5 ay (20 Hafta)

Canlı Oturumlar: Her Salı TR 20:30 UK 18:30 BST

Türkiye Ücret: Tek Çekim 12.500TL veya aylık 2.500TL

Eğitim Hakkında

Bu eğitimle, Jungiyen psikoloji, mitoloji, arketipsel numeroloji, astroloji, kabala ve ezoterik bilgeliğin eşsiz bir birleşimi olan Arketipsel Tarot'un dünyasını keşfe çıkacağız.

 

Tarot, asırlardır gizemli dünyasıyla milyonlarca insanın ilgisini çekmiştir. Ancak mistik görünümünün ötesinde, iç dünyamızı anlamamıza yardımcı olacak güçlü bir araç olarak ancak son dönemlerde popüler kazanmaya başladı.

İleri Seviye Arektipsel Tarot eğitiminde arketiplerle, yani kolektif bilinçdışımızın derinliklerine yerleşmiş evrensel sembollerle çalışırız. 7 Mayıs akşamı tıpkı Joker gibi biz de kendimizi keşfetme ve Tarot'u kart anlamlarının ötesinde öğrenme yolculuğuna çıkıyoruz.

Her bir Tarot kartı arketipsel sembolizme ev sahipliği yapar ve ruhumuzun derinliklerini yansıtan bir ayna görevi görür. Bu arketipleri keşfederek korkularımıza, arzularımıza ve potansiyelimize dair içgörü kazanırız.

Ruhumuzun bilinçli ve bilinçsiz olmak üzere katmanlara bölündüğünü ifade eden Ünlü psikolog Carl Jung, Tarot'un bu alemler arasında bir köprü olduğunu savunurdu. Jung'un da ifade ettiği üzere Tarot'u derinlemesine inceleyerek gizli arzularımızı, korkularımızı ve keşfedilmemiş potansiyelimizi ortaya çıkarma şansı elde ederiz.

Ama hepsi bu değil! Bu eğitimle aynı zamanda yolculuğumuzda astroloji ve numerolojinin Tarot üzerindeki etkisini keşfedeceğiz. Her kartın anlatacak bir hikayesi, evrenle ve sayıların gizemiyle eşsiz bir bağlantısı var.

Bu kendini keşfetme yolculuğuna çıkmaya hazır mısın?

 

Birlikte, içimizdeki hazineyi ortaya çıkarmak için psişemizin katmanlarını soyarak Tarot'un arketipsel sembollerinin kilidini açacağız.​

Neden Anima Arketipsel Tarot Okulu?

Deneyimli Eğitmen: 24 yıllık Tarot okuyucusu tecrübem, 12 yılı aşkın öğretmenlik geçmişim, alanımdaki akademik birikimim ve yüzlerce mezun öğrencim ile, tarot yolculuğunuzda size rehberlik edecek zengin bilgi birikimimi ve uzmanlığımı sunuyorum.

Bütünsel Yaklaşım: Astroloji, mitoloji, arketipsel sembolizm, Jungiyen psikoloji ve numeroloji yoluyla tarotun daha derin boyutlarını keşfedin. Bu bütünsel yaklaşım, bir kişisel gelişim aracı olarak tarotun tüm potansiyelini ortaya çıkarmanızı sağlar.

Canlı Etkileşim: Her Salı günü sorular sorabileceğiniz, diğer öğrencilerle etkileşim kurabileceğiniz ve tarot anlayışınızı derinleştirebileceğiniz canlı, etkileşimli oturumlara katılın.

Kaydedilmiş Tekrarlar: Eğitim kayıtları kendi hızınızda öğrenmenizi destekleyebilmek için ders bittikten bir gün sonra sisteme yüklenecektir.

Tüm materyaller Rewilding the Heart LTD şirketine aittir ve hakları korunmaktadır.

Anima Arketipsel Tarot okulu ne sunar?

Tarot'a yaklaşımım kişisel gelişim ve kendini keşfetme odaklıdır. Tarotun sadece geleceği tahmin etmek için kullanılan bir araç değil, aynı zamanda zihninizin ve ruhunuzun iç işleyişini yansıtan bir ayna olduğuna inanıyorum. Bu nedenle eğitim boyunca Tarot'u kişisel dönüşüm için derin bir araç olarak nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz.

Kimler İçin Uygun?

Bu eğitim hali hazırda KAPSAMLI bir Tarot eğitimi almış Tarot sevdalılarına açıktır. Yeni başlayanlar için uygun DEĞİLDİR. 

 

İster tarot konusunda anlayışınızı derinleştirmek istiyor olun, isterseniz daha anlamlı Tarot açılımları yapmak arzusunda olun Anima Arketipsel Tarot okulunun kapsamlı müfredatı size tarotun mistik dünyasında güven ve içgörüyle gezinmeniz için ihtiyaç duyduğunuz bilgi ve araçları sağlayacaktır.

Nasıl Katılabilirsin?

İleri seviye eğitimine katılabilmek için ön başvuru formunun doldurulması gereklidir. Başvurun incelendiğinde eğer katılıma uygun bulunursan tarot eğitimine ait sertifikanı göndermeni isteyen bir mail alacaksın.

 

Kısa süreli atölyeler veya "üç günde Tarot öğren" eğitimlerine ait sertifikalar kabul edilmemektedir. 

Eğer eğitim almadıysan ancak kendi kendine Tarot bilgini geliştirdiysen ön sınava katılarak katılım sağlayabilirsin.

 

Ömür boyu sürecek bir kendini keşfetme yolculuğuna çıkmaya hazır mısın?

 

Bugün yerinizi ayırın ve iç dünyanızın sırlarını açığa çıkarın.

 

Kontenjanlar sınırlıdır...

AFE8DF0A-B309-4613-B110-51647C8BFD18.JPEG

Eğitimde Seni Neler Bekliyor?

 • Tarot ile Kendini Anlama Sanatı

 • Tarot'un dört ana sütunu

 • Tarot ile Köklenme (Anchoring) Methodu

 • Bilgi ile sezgi arasında köprü kurabilme

 • Jungiyen Psikolojiye Giriş

 • Jungiyen perspektiften Tarot okumaları

 • Arketipler, mitler, ve masallarla Tarot

 • Tarot ile Gölge Çalışması

 • Arketipsel Numeroloji

 • Kabala Yaşam Ağacı

 • Minör Arkana ve Kabala bağlantıları

 • Tarot ve Astroloji

 • Öz-şefkat ve mindfulness temelli Tarot Açılımları

Eğitim hakkında bilmen gereken ÖNEMLİ detaylar...

İleri Seviye Arketipsel Tarot eğitimi Çığda Gökçınar tarafından Anima Arketipsel Tarot Okulu için hazırlanmıştır. Müfredat hazırlanırken eğitmenin bireysel tecrübeleri, araştırmaları, yerli ve yabancı kaynaklardan alıntılar kullanılmıştır. Bahsi geçen kaynak kitaplar, videolar, veya diğer materyaller her ders sonrası bibliyografi ile paylaşılacaktır.

 

Eğitim minimum 5 ay olacak şekilde tasarlanmış olup aksi belirtilmedikçe her Salı akşamı 20:30'da Zoom üzerinden gerçekleştirilecektir.

Ders kayıtları ve kitaplar yalnızca izlenebilir/görüntülenebilir formattadır. Öğrencilerin ders materyallerini indirme, depolama, yazdırma ve üçüncü kişilere ile paylaşma hakkı BULUNMAMAKTADIR. 

***Gölge çalışması yapılacak dersler özel hayatın gizliliğini koruyabilmek adına kayıt altına ALINMAYACAKTIR. Eğitime katılarak bu maddeyi kabul etmiş sayılırsınız.

Kayıtlar eğitim bittikten sonra yalnızca 6 ay sistemde kalır. Eğitimden dönem arasında ayrılmayı seçen öğrenci sistemden çıkarılarak geçmiş ayların kayıtlarına erişimi kaldırılır. 

Ders kayıtları ilerleyen süreçlerde Rewilding the Heart Ltd tarafından websitesinde satışa konulması halinde görüntü ve sesinizin kayıtlarda yer alacağını hatırlatırız. Eğer görünmek istemezseniz kameranızı kayıt alındığı süreçte kapalı tutabilirsiniz.

Sınıfın enerjisini korumak ve güvenli alan tutmak eğitmen Çığda Gökçınar'ın görevidir. Sınıf huzurunu bozan tavırlarda bulunan kişiler eğitimden çıkartılır ve erişimleri kesilir.

Ders ödemeleri kredi/banka kartı ile otomatik ödeme ile yapılır. Kartı bulunmayan kişiler özel durumlarını bildirerek alternatif ödeme talep edebilirler. 

Ödeme takibi öğrencinin sorumluluğundadır. Aksayan veya sorun çıkan ödemeler hususunda Anima Arketipsel Tarot Okulu öğrenci ile iletişime geçirerek çözüm önerisinde bulunur. En geç bir hafta içinde ödeme yapılmaması halinde öğrenci ikinci kez iletişime geçilmeden otomatik olarak eğitimden çıkartılır ve ders kayıtlarına erişimi dondurulur.


​Yukarıdaki ders programı örnek olması adına paylaşılmış olup dersler bu sıralamayı takip etmek durumunda değildir.

Uygulama derslerinde eğitmen Çığda Gökçınar açılımları anlatacak, ardından öğrencileri Zoom uygulamasından odalara ayırarak gelişimlerini takip edecek ve anda geribildirimde bulunacaktır.

 

Derslerin bitiminden 2 hafta sonra yapılacak olan sınavdan geçer not alan öğrenciler İleri Seviye Arketipsel Tarot Eğitimi dijital başarı sertifikası almaya hak kazanacaktır. Sertifikalar Çığda Gökçınar tarafından mail ile ulaştırılacaktır.

Kendini keşfetmenin, sembolizmin, psikolojinin ve kadim bilgeliğin gizli derinliklerini ortaya çıkaracağınız dönüştürücü bir yolculuğa çıkmaya hazırlanın.

Image by T A T I A N A

Eğitim Başvuru
Formu

Teşekkürler!

Bu eğitim başvuruya kapanmıştır. Bir sonraki tarihler için iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page