Holding Hands

Türkçe I English

Theta Healing

Doğduğumuz andan beri hatta anne karnından itibaren etrafımızda olan bitenden haberdar oluruz. Biz farkında olmasak da bilinçaltımız bu olayları bir sünger gibi çeker ve kendince dersler çıkartır. Zamanla bu dersler inançlara dönüşerek bizlere tekamül yolunda ilerlerken engeller çıkartır.

 

Çoğu zaman bu engeller ilişkilerimizi, gelişmemizi ve potansiyelimizi göstermemizi etkilerken bazen de hastalıklara neden olur. Theta Healing®  danışmanlığı ile bu inançlar inanç çalışması ile tespit edilir ve beyin Theta seviyesinde iken dönüştürülür. Kişinin hücrelerine his yüklemesi ile hiç bilmediği hisler tanıtılır. Öyle ya hiç gökkuşağını görmemiş birine ne kadar renkleri anlatsanız da eksik kalacaktır. Bu nedenle his yüklemeleri hücrelerin yeni hislerle tanışması için mükemmel bir fırsattır.

 

Eğer hayatta ilerlemenize engel olan blokajlarınız varsa, ikili ilişkilerinizde ve çevrenizle olan ilişkilerinizde tekrar eden kısır döngüler yaşıyorsanız, potansiyelinizi ortaya çıkarmaya çalışırken kırgınlıklarınız, kızgınlıklarınız veya affedemediklerimiz size engel oluyorsa Theta Healing®  bireysel uygulamasını deneyimleyebilirsiniz.

1-1 Theta Healing Uygulaması

60 DK I 530 TL

Adsız tasarım.png

Çalışmalar telefon görüşmesi olarak veya yüz yüze gerçekleştirilir. (Yüz yüze çalışmalar Londra'da yaşayanlar için geçerlidir.)

Süresi 60 dakika olup alan temizliği, çakra dengeleme ile başlayarak danışanın hayatında düzenlemek istediği konu hakkında kazma tekniği ile çalışma yapılır. 

Çalışma boyunca kişi gözleri kapalı halde olmalı ve rahatsız edilmeyeceği, sessiz ve kendini güvende hissedeceği bir yeri tercih etmelidir. 

Randevu tarihinin kesinleşmesi için ödeme dekontunun iletilmesi gerekir. Ödemesi alınmamış randevular otomatik olarak iptal edilecektir.

*ThetaHealing ruhsal bir çalışma olup herhangi bir tanı veya tedavi şekli olarak kullanılmamaktadır.

Image by Giulia May

Türkçe I English

Jean Adrienne'in Arınma Sistemi

"Aynı hatayı tekrar tekrar yapıp farklı sonuç beklemek deliliğin tanımıdır."

Albert Einstein

 

İşte tam da bu sözler ile açıyor Jean Adrienne Miller şifa tekniğini anlattığı yazısını. Uzun uzun anlatacak olsam bile sadece bu alıntı ile de gayet Jean Adrienne'nin Arınma Sistemi özetlenebilir. 

Bedenlerimiz bu dünyaya ilk kez geliyor olabilirler ancak ruhlarımızın bu ne ilk yolculuğu ne de son olacak. Tüm zamanlarda ve zaman aralarında tekamül ederken ruhumuz bir de bakmışsınız bozuk plak gibi takılmış, aynı hatayı tekrar tekrar yeni hayatlarına da taşıyor. İşte bu noktada durup bir reset atmak gerekir. Aynı şeyi tekrarlayıp da farklı sonuçlar alamayacağının idrakinde olmayan ruhumuza yardım için çoğu zaman kendimizce çözümlere başvururuz. Mesela D&R'da kişisel gelişim kitaplarına gömülmek, yoğun temponun içinde nefes alacak aralığı bulabilmek için yoga derslerine koşturmak, motivasyon konuşmacılarını YouTube'da beğenilenlere kaydetmek ve niceleri.

Tüm bu ağdalı ve sancılı sürecin içerisinde gökten inmiş gibi imdada yetişen tekniklerden birisidi işte JAAS. Eminim ki son zamanlarda Instagram sayfanızda çokça görüyor ama bir türlü ne olduğuna anlam veremiyorsunuz ama artık şu an şu saniye öğreneceksiniz üzülmeyin :) 

JAAS bizlere hafiflikle ve en narin yoldan bu blokajlarımızdan arınma fırsatı sunan bir tekniktir. Zaten her çalışma mutlaka bir dua ve ardından "teslimiyette miyim? Bu çalışmayı yapmaya izinli miyim?" soruları ile başlar. Eğer ki cevap hayırsa Coca-cola kapağı gibi "tekrar dene" mesajıdır evrenden. İlahi hattına geri dönüp yeniden sorarsın ama cevap inatla hayırsa demek ki hala zamanı değil. Ancak evet yanıtını aldıysan artık ruhunun ayak izlerini takip etmeye hazırsındır. 

-Değişmeye hazır mısın?

-Hayatın ve kararların ile ilgili sorumluk almaya hazır hissediyor musun?

-Tüm zamanlarda ve zaman aralarındaki ruhunun parçalarını geri almak istiyor musun?

-Başkalarına verdiğin gücünü toplamaya hazır mısın?

-Tüm referans noktalarını hizlayıp ilahi hattında kalabilme istiyor musun?

-Hayatındaki kısır döngüler artık canına tak mı etti?

-Akaşik kayıtlarına erişip blokajlarından arınmaya niyetli misin?

-Bütün bu blokajlarının arkasındaki kaynak, olgu, ruh tepkisi, arınma ve kutsamadan oluşan olay örgüsüne göz atmaya hazır mısın?

Eğer cevabın evetse işte detaylar aşağıda.

JAAS Uygulaması
40-60 DK I 350 TL

Image by Girl with red hat

Danışmanlıklar Zoom üzerinden Online gerçekleştirilir. Süresi ortalama olarak 1 saattir ancak yapılan çalışmanın akışına göre daha az veya daha uzun olabilir. Eğer "danışanım teslimiyette mi?" sorusuna hayır yanıtı alınırsa danışan ile görüşme için yeni bir gün belirlenir ve ücretin iadesi yapılır. 

Çalışma süresince kişi gözleri kapalı olmaktan huzursuz olmayacağı ve rahatsız edilmeyeceği bir yerde olmalıdır. Çalışma sonrasında ise işlem süresi boyunca çalışılan konu hakkında kimse ile konuşmamalı veya konuları not almamalıdır. Yüksek benliğimiz bu konuyu bizler için zaten en yüksek hayrımıza olacak şekilde çözümlemektedir.

Randevu tarihinizin kesinleşmesi için ödemeyi yapıp dekontu paylaşmış olmanız gerekmektedir. Ödemesi alınmamış randevular otomatik olarak iptal edilecektir.

*JAAS ruhsal bir çalışma olup herhangi bir şekilde tanı veya tedavi yerine geçmemektedir.