top of page
Woman in Rocky Scenery

Hoşgeldin

Anima Arketipsel Tarot Okulu

Arketipsel Tarotun Sırlarını Keşfet

Anima Arketipsel Tarot Okulu, kehanetin ötesine geçen tarot eğitimleri ve uzmanlaşma atölyeleri sunmaktadır. Tarot'a kendini keşfetme, anlama ve geliştirme aracı olarak yaklaşıyor, yaşam yolculuğunuz ve iç dünyanız hakkında daha derin içgörüler elde etmek için kartları nasıl kullanacağınızı öğrenmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Tarot'un arketipsel büyüsünü keşfedin ve kartların eşsiz sembolizmi ile hayatınızı dönüştürün.

Arketipsel Yaklaşım

Kendinizi evrensel sembollerin ve enerjilerin bulunduğu arketipsel alana bırakın. Yıllardır süregelen bu arketiplerin hayatınızın dokusuna nasıl işlediğini, size nasıl rehberlik, anlam ve dönüştürücü içgörüler sunduğunu keşfedin.

Pratik Çözümler

Kartları derinlemesine ve kendine güvenle okumak için pratik beceri ve teknikler kazanın. İster acemi ister deneyimli bir Tarot meraklısı olun, eğitimlerimiz her seviyeye hitap eder.

Derinlemesine Öğrenme

Bu kadim sanatı oluşturan sembolizm, psikoloji ve manevi boyutları derinlemesine inceleyerek Tarot'u kapsamlı bir şekilde öğrenmenize rehberlik ediyorum.

Kişisel Gelişim

Tarot'un arketipsel derinliklerinde ilerlerken kişisel gelişimi ve kişisel farkındalığı deneyimleyin. Kartların bilgeliğini kendi hayatınıza ve başkalarının hayatlarına nasıl uygulayacağınızı öğrenin.

İster ruhunuzu zenginleştirmek, ister yetenekli bir Tarot okuyucusu olmak, ister sadece dönüştürücü bir kendini keşfetme yolculuğuna çıkmak isteyin, eğitim ve atölyelerim size kalp merkezli bir yaklaşımla rehberlik etmek için tasarlanmıştır.

Arketipsel Tarot Macerasına Başlamaya Hazır mısınız?

Arketipsel Tarot Atölyeleri

Öz-Farkındalık Temelli Tarot Açılımları Pratik Atölyesi

6 Haftalık Öz-Farkındalık Temelli Tarot Açılımları Pratik Atölyesi ile Tarot bilginizi katlayın ve eğitmeninizin rehberliğinde tecrübe kazanın. 13 yıllık öğretmenlik ve alanındaki akademik tecrübesi ile Çığda Gökçınar sizlere öz farkındalık temelli özgün açılımlar öğrenme imkanı sunuyor. Bu eğitim bittikten sonra dilerseniz hemen Tarot danışmanlığı vermeye başlayabilir, dilerseniz de ileri seviye arketipsel tarot eğitimi ile derinleşebilirsiniz.

Anima Arketipsel Tarot Okulu ile Tarot Açılımlarına Öz-Farkındalık Perspektifinden bakın...

Başlangıç Tarihi: Yaklaşan eğitim bulunmmaktadır.

Süre: 6 Hafta

Oturumlar: Her Pazartesi TR 20:30 UK 18:30

Ücret: 2.500TL

Ödeme: Kredi kartı veya EFT

Eğitim Hakkında

Anima Arketipsel Tarot Okulu bünyesinde yepyeni bir Atölye başlıyor🏛️🦉

 

18 Mart günü Türkiye saatiyle 20:30da başlayacak Öz Farkındalık Temelli Tarot Açılımları Pratik Atölyesinde 6 hafta boyunca her Pazartesi bir araya gelecek ve yepyeni bir yolculuğa çıkacağız.

 

Her hafta öz-farkındalık temelli yeni açılımlar öğrenecek ardından da Zoom üzerinden odalara ayrılarak sınıf arkadaşlarınızla pratik yapacaksınız.

 

Sizler pratik yaparken ben de odalarda sizleri gözlemleyeceğim. Her oturum sonrasında ise aldığım notlar üzerinden geri bildirimde bulunarak daha öz güvenli okuyucular olmanız için sizi destekleyeceğim.

 

İster Tarot eğitimi aldıktan sonra pratik yaparak kendini geliştirmek istiyor ol, istersen yeni insanlarla tanışarak öz-farkındalık temelli açılımlar aracılığıyla kendini keşfe çıkmak istiyor ol bu atölye tam sana göre. 

 

Saygı ve sevgi çerçevesinde şefkatli bir ortamda buluşmak dileğiyle.

Neden Anima Arketipsel Tarot Okulu?

Deneyimli Eğitmen: 13 yılı aşkın eğitmenlik geçmişim ve yüzlerce mezun öğrencim ile, tarot yolculuğunuzda size rehberlik edecek zengin bilgi birikimimi ve uzmanlığımı sunuyorum.​

Kapsayıcı Eğitim Programı: Her hafta Zoom üzerinden canlı yapılan derslerde interaktif derse katılım imkanınız vardır.

Kaydedilmiş Tekrarlar: Ders kayıtları sistemde kalmaya devam edecek ve istediğiniz zaman geri dönüp tekrar yapabileceksiniz.

Anima Arketipsel Tarot okulu ne sunar?

Tarot'a yaklaşımım kişisel gelişim ve kendini keşfetme odaklıdır. Tarotun sadece geleceği tahmin etmek için kullanılan bir araç değil, aynı zamanda zihninizin ve ruhunuzun iç işleyişini yansıtan bir ayna olduğuna inanıyorum. Bu nedenle eğitim boyunca Tarot'u kişisel dönüşüm için derin bir araç olarak nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz.

Kimler İçin Uygun?

Bu atölye Tarot bilenler için tasarlanmıştır. Eğitim almamış olsanız bile Tarot açılımı yapacak kadar temel bilgiye sahip olmalısınız. 

Kimler İçin Uygun Değil?

Tarot'u kehanet amaçlı kullanmak isteyen ve fal olarak görenler, okuyup araştırmaktan hoşlanmayanlar, armut piş ağzıma düş hap bilgi isteyenler, çaba sarf etmeyeyim slaytlardan okur geçerim diyenler, sorgulamadan sandece kart anlamı ezberleyerek öğrenmek isteyenler ve kendi içine dönmeye niyetli olmayanlar için bu eğitim uygun değildir. 

Bu atölye bireysel danışmanlık alma değil deneyim kazanma amaçlıdır. Eğitime katılanların sizden daha çok veya daha az deneyimli olabileceğini aklınızda bulundurmanızı tavsiye ederim.

Kimler sertifika alabilir

Eğitim bitiminde katılımcılara dijital katılım sertifikası mail yoluyla iletilecektir.

 

bottom of page