top of page
IMG_1383.HEIC

Helen Çığda Gökçınar

Öz'ünü arayan kadın kahramanlara rehberlik etmek için buradayım. Eğer karanlıklarında gömülü en yüksek potansiyelin ile yüzleşmeye cesaretin varsa seni bekliyorum. Bu yolculukta sana rehberlik edebileceğim danışmanlıklarım hakkında aşağıdan bilgi alabilirsin.

Anima Akademi 

Walk in nature

Anima Akademi
Kalben Tarot

60 Dakika

1222 TRY

Bu danışmanlık detaylı Arketipsel Tarot okuması içerir ve iki aşamadan oluşur. İlk olarak ruhunun tekamül yolculuğunda karanlıkta kalan gölge (içsel altın madeni) yönlerini aydınlığa kavuşturmak üzerine tasarlanmış Gölge Çalışması açılımı ile şu an hayatta hangi noktada olduğun, nelerle yüzleşmen gerektiği ve bu yüzleşmenin ardından yolun seni nereye götürebileceği ile ilgili bir yol haritası elde edersin. Son olarak da danışmak istediğin konuya özel tasarlanmış açılım ile daha da derinleşerek büyük resme erişmiş olursun.

Danışmanlık Zoom üzerinden canlı gerçekleştirilir ve istek üzerine kayıt alınabilir. Ödemeler en geç danışmanlıktan 3 iş günü önce tamamlanmalıdır. Ödemesi yapılmamış danışmanlıklar iptal edilir. Randevu alıp gelmeyeceğini haber vermeyen kişilere bir daha danışmanlık verilmeyecektir bu nedenle hassasiyetini rica ederim. Danışmanlık bedeli isteğe bağlı olarak banka transferi veya kredi kartı ile ödenebilir. Ödeme ile ilgili detaylı bilgi randevu onay maili ile tarafına iletilir.

*Odağım danışanımdır, hayatındaki diğer insanlar değil.Bu nedenle evet hayır soruları ve "Bana geri dönecek mi? Hayatında biri var mı?" gibi sorular ile ilerlememeyi seçiyorum. Danışmanlıklarım medikal/yasal/psikolojik tavsiye ve tedavi yerine geçmez. Bu konuda mesuliyet tarafıma ait değildir.

*Danışmanlık ücretlerine KDV dahildir.

Anima Akademi
Ruh Haritası (SoulMapping)

75-90 Dakika

1777 TRY

Kalben Tarot çalışmasını bir adım öteye taşıyarak daha da derinleşmek istemen durumunda sana rehberlik sunabilecek SoulMapping (RuhHaritası) çalışmasını hazırladım.  

Ortalama 75-90 dakika sürecek bu çalışmada önce doğum haritan ile Ruh ve Kişilik kartlarını harmanlayarak ruhunun misyonuna dair sana bilgi vereceğim. Kısaca bu hayata niye geldin, olası tuzaklar neler olabilir, hangi konuları geliştirmelisin gibi sorulara cevap arayacağız. Ardından Gölge açılımı ile içinde sakladığın altın madenine inerek hem karanlığı aydınlığa taşıyacak hem de açığa çıkmayı bekleyen potansiyelini konuşacağız. Gölge açılımına ek olarak aklındaki soruya (tek konu tek danışmanlık) cevap bulabilmek için sana uygun arketipsel açılım ile ilerleyeceğiz. Böylece danışmanlık bittiğinde artık büyük resmi daha net görebilir hale gelmiş olacaksın.

Bu çalışmayı tek bir oturum alabileceğin gibi ister haftalık ister aylık bazda düzenli rehberlik olarak alabilirsin. Paket danışmanlıkla ilerlemeyi tercih etmen halinde bu süreçten beklentilerini konuşarak yol haritası çizeceğimiz 30 dakikalık ücretsiz bir görüşmemiz olacak.

Çalışmalar Zoom üzerinden canlı gerçekleştirilir ve istek üzerine kayıt alınabilir. Ödemeler en geç danışmanlıktan 3 iş günü önce tamamlanmalıdır. Ödemesi yapılmamış danışmanlıklar iptal edilir. Randevu alıp gelmeyeceğini haber vermeyen kişilere bir daha danışmanlık verilmeyecektir bu nedenle hassasiyetinizi rica ederim. Danışmanlık bedeli isteğe bağlı olarak banka transferi veya kredi kartı ile ödenebilir. Ödeme ile ilgili detaylı bilgi randevu onay maili ile tarafınıza iletilir.

*Odağım danışanımdır, hayatındaki diğer insanlar değil.Bu nedenle evet hayır soruları ve "Bana geri dönecek mi? Hayatında biri var mı?" gibi sorular ile danışmanlık vermem. Danışmanlıklar medikal/yasal/psikolojik tavsiye ve tedavi yerine geçmez. Bu konuda mesuliyet tarafıma ait değildir.

Tek Danışmanlık: 1777 TRY

2*90 DK: 3377 TRY (%5 İndirim)

4*90 DK: 6611 TRY (%7 İndirim)

*Danışmanlık ücretlerine KDV dahildir.

Anima Akademi
Öz'e Yolculuk

Aylık Paket

Aylık 6.777 TRY*

Bu zamana kadar Astroloji, Arketipsel Tarot, Jungyen Koçluk, Enerji çalışmaları ve travma-duyarlı koçluk gibi alanlarda kendime kattığım tüm birikimlerimi harmanlayarak sana rehberlik etmek için bu danışmanlığı hazırladım. 

Her bir çalışmada daha da derinleşerek katman katman Öz'e ulaşmana yardımcı olacağım. Bu çalışma aylık spiritüel rehberlik paketi şeklinde tasarlanmıştır. Bu yolculuğa çıkmadan önce süreçten beklentilerini konuşarak yol haritası çizeceğimiz 30 dakikalık ücretsiz bir görüşmemiz olacak. Ardından ise seçmiş olduğun pakete göre haftalık çalışma düzenimizi planlayacağız.

Örnek bir çalışma şu şekilde olacaktır,

-Aylık arketipsel tarot rehberliği 

-Haftalık bireysel danışmanlık (ihtiyacına göre ThetaHealing danışmanlığı, travma-duyarlı koçluk seansı, rüya analizi veya gölge çalışması) 

Aylık Paket-7.444 TRY yerine 6.777 TRY (KDV Dahil)

3 Aylık Paket-5.777 TRY*3 (KDV Dahil)

Çalışmalar Zoom üzerinden canlı gerçekleştirilir ve kayıt alınabilir. (Şifa çalışmaları hariç.) Danışmanlık bedeli isteğe bağlı olarak paket fiyatı veya aylık ödemeler olarak kredi kartı ile yapılabilir. Ödeme ile ilgili detaylı bilgi randevu onay maili ile tarafınıza iletilir.

*Odağım danışanımdır, hayatındaki diğer insanlar değil.Bu nedenle evet hayır soruları ve "Bana geri dönecek mi? Hayatında biri var mı?" gibi sorular ile danışmanlık vermem. Danışmanlıklar medikal/yasal/psikolojik tavsiye ve tedavi yerine geçmez. Bu konuda mesuliyet tarafıma ait değildir.

Danışan Görüşleri

Bir teşekkür ile geldim. Çalışmamızdan sonra büyük rahatlama yaşadım ve artık bilinçli olarak insanları anlamak için onların hislerine kendimi çekmiyorum. Empati anlamında tamamım. Sanıyorum ThetaHealing çalışmamız olmasaydı, empati hissini anlamak için hayat boyu zor ve negatif deneyimler yaratmaya ve onlardan kurtulmaya çalışmaya devam edecektim. Ve ayrıca cesaret, kendimi ifade etmek, bunu yaparken dik durma konusunda da güzel dönüşler yaşıyorum. Yaşamımda öncelikli olan benim duygularım. Çok sevgiler ve teşekkürler.

Yine bir şeyler paylaşmak istiyorum. ThetaHealing çalışmamızda fikirlerimin değer görmediğini ve çok kazanamadığımı söylemiştim, onunla ilgili çalışmış ve his yüklemesi yapmıştık. Şöyle bir döneme girdim iki gündür. Yöneticilerim bana mevcut kazancımın iki katını hatta fazlasını öneriyorlar. Bunu hak ediyorsun hatta daha önce olmalıydı bu diyorlar. Öncesinde ben kendi içimde daha fazlasını hak ettiğime inandım ve tüm olasılıklara kendimi açtım sınır koymadan. 

Çığdacım merhaba, az önce günün yorgunluğu ile şöyle bir yatağa uzandım, düşüncelerim ordan oraya savrulurken bir anda aklıma istediğim gibi bir işte çalıştığım, ofisimde, masamda oturduğum bir görüntü geldi. Sonra eski alışkanlıkla sanırım kardeşimin -şu an öyle bir şey yok çok şükür ki- bana muhtaç halini gözümün önüne getirmeye çalıştım ve inanamadım olana: yapamadım. Resmen yapamadım. Hani telefonda bazen uygulamalar bizi atar ya, böyle çat diye kapanır aynen öyle oldu ve ben masa başında, kardeşim güzel kıyafetler içinde ceylan gibi sekerek yanıma gelmiş, her şey pırıl pırıl öyle canlandırdım daha doğrusu zihnim benden bağımsız canlandırdı. Ruhumda yaktığın ikinci meşale bu. Ne kadar teşekkür etsem az.

bottom of page