Theta Healing® Nedir?

vianna.png

Theta Healing® Vianna Stibal tarafından bundan 25 yıl önce oluşturulmuş bir meditasyon tekniğidir. Kökünü indiğimizde her şifacının şifa yoluna girmesine yarasının vesile olması misali, Vianna Stibal de doktorların imkansız, kaçışın yok dediği bir hastalığı düşünce gücü ile iyileştirme sonucu bu tekniği geliştirmiştir.

 

Herkese ve her şeye inat kendi mucizelerini yaratan Stibal, zamanla Theta Healing® tekniğini geliştirerek,

 

"ben yapabildiysem acaba herkes yapabilir mi?"

 

sorusu ile bütün dünyada sayısız Theta Healer'lar yetiştirmektedir. Kendisinin eğitmenlik eğitiminde de ifade ettiği üzere bu teknik şifalanma üzerine değil tamamen merak üzerine ortaya çıkmıştır.

 

Şimdi geriye dönüp baktığımızda dünya üzerinde bu teknik vasıtası ile fiziksel ve zihinsel gücünü bulmayı başaran milyonlarca insan,  o Vianna Stibal için belki küçük ama insanlık için büyük olan "acaba" sorusuna şükranlarını sunmaktadır.

Basitçe açıklarsak Theta Healing® meditasyonu beynin sayısız dalgalarından biri olan Theta dalgasını kullanarak, beyni uykuya benzer bir dinginlik seviyesine çekerek sonsuz olasılıklar denizini bizlere açar.

 

Katmanlarca ışığın içinden geçerek meditasyon esnasında yaratıcı güç ile bir olur ve onun şifasını gerçekleştirmesine tanık oluruz. Theta Healer bir "şifacı" değil, yaratıcı gücün şifasına tanıklık eden bir gözlemcidir. Böylelikle insan egosunu da ortadan kaldırarak saf ve kutsal güçten gelen kaynakla çalışır. 

Bu meditasyon ile peki neler yapılabilir?

 

Sadece hastalıklar ve rahatsızlıkların altında yatan inançlar ile çalışmakla kalmaz, bizleri ilerlemekten alıkoyan, iyileşmekten alıkoyan bütün bilinçaltı blokajları ile "kazma" dediğimiz teknikle erişmemize olanak sağlar. Böylece adeta bir jenga gibi birbiri üstüne kurulmuş bütün inanç kalıplarımız üzerinde çözülmeye ulaşabiliriz.

 

Tabi ki özgür irademiz ile değişime evet dediğimiz sürece. Atalardan gelen kök inançlar olsun, anne babamızdan çocukken trilyonlarca kez maruz kaldıklarımız olsun veya geçmiş yaşamlardan omzumuza Noel Baba gibi yüklendiklerimiz olsun, hepsinin üzerine çalışmak mümkündür.

Ayrıca bunca zaman hiç bilmediğimiz hisler ile "his yüklemeleri" ile tanışabilir ve hayatımızı daha kaliteli hale getirebiliriz. Atalar ile bağ kesme, anne rahmi şifalandırma, ruh parçacığı iadesi gibi onlarca farklı uygulama ile hem bedensel hem de ruhsal gelişime aracı oluruz.

Theta Healing®  ne değildir?

Theta Healing®  bütünsel yaklaşım açısından destekleyici olarak kullandığımız, özünde çok kuvvetli bir teknik olsa dahi bir tedavi edici sistem değildir.

 

Her zaman doktorunuz ile eş zamanlı takip edeceğiniz bir yöntem olmalıdır.

 

Hiçbir Theta Healer®  size ilaçlarınızı bırakmanızı veya doktora gitmeyi kesmenizi SÖYLEYEMEZ.

 

Meditasyon çalışmalarınızı mutlaka doktorunuz ile birlikte takip etmelisiniz. Kat edilen yol sonucu ancak doktorunuz tedaviye gerek kalmadı derse ilaçlarınızı kesmelisiniz.

Theta Healing® Vianna Stibal tarafından markalaştırılmış olup uygulayıcıları THINK Enstitü tarafından sertifikalandırılır.

 

Resmi olarak sertifikaya sahip uygulayıcı ve eğitimciler www.thetahealing.com websitesinde listelenir. Böylece karmakarışık 21. yüzyıl dünyasında gerçek uygulayıcılar ile sahtelerini kolaylıkla ayırt edebilirsiniz. 

Peki siz ne yapabilirsiniz?

İster içinizi ısıtan, enerjisini sevdiğiniz bir Theta Healer® ile bireysel çalışabilir, isterseniz de yetkili bir eğitmenden uygulayıcılık eğitimi alabilirsiniz.

 

Bireysel çalışma randevusu almak veya en yakın Basic DNA (Temel Seviye) Seminerine kayıt yaptırmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

 

Pandemi süresince dersler Online Zoom üzerinden yapılmaktadır. Yüz yüze eğitim taleplerini mail ile iletebilirsiniz.

Basic DNA, Advanced DNA ve Derin Kazma'dan oluşan üç modül uygulayıcılık eğitimlerini tamamladıktan sonra Vianna Stibal tarafından düzenlenen Eğitmenlik Eğitimleri ile sizler de eğitmen olabilirsiniz.

Benden hangi eğitimleri alabilirsiniz?

Basic (Temel) DNA

Advanced (İleri) DNA

Derin Kazma (Dig Deeper)

Sen ve Yaratıcı

Sen ve Yakın Çevren

Sen ve Eşin

Yaratım ve Bolluk

Yolunuz açık olsun, aydınlık olsun, kolay olsun...

Görüşmek dileği ile...

Sevgiler,

Çığda

2021 Theta Healing Eğitmenlik Eğitimi