top of page

Theta Healing® Vianna Stibal tarafından bundan 25 yıl önce oluşturulmuş bir meditasyon tekniğidir. Kökünü indiğimizde her şifacının şifa yoluna girmesine yarasının vesile olması misali, Vianna Stibal de doktorların imkansız, kaçışın yok dediği bir hastalığı düşünce gücü ile iyileştirme sonucu bu tekniği geliştirmiştir.

 

Herkese ve her şeye inat kendi mucizelerini yaratan Stibal, zamanla Theta Healing® tekniğini geliştirerek,

 

"ben yapabildiysem acaba herkes yapabilir mi?"

 

sorusu ile bütün dünyada sayısız Theta Healer'lar yetiştirmektedir. Kendisinin eğitmenlik eğitiminde de ifade ettiği üzere bu teknik şifalanma üzerine değil tamamen merak üzerine ortaya çıkmıştır.

 

Şimdi geriye dönüp baktığımızda dünya üzerinde bu teknik vasıtası ile fiziksel ve zihinsel gücünü bulmayı başaran milyonlarca insan,  o Vianna Stibal için belki küçük ama insanlık için büyük olan "acaba" sorusuna şükranlarını sunmaktadır.

Basitçe açıklarsak Theta Healing® meditasyonu beynin sayısız dalgalarından biri olan Theta dalgasını kullanarak, beyni uykuya benzer bir dinginlik seviyesine çekerek sonsuz olasılıklar denizini bizlere açar.

 

Katmanlarca ışığın içinden geçerek meditasyon esnasında yaratıcı güç ile bir olur ve onun şifasını gerçekleştirmesine tanık oluruz. Theta Healer bir "şifacı" değil, yaratıcı gücün şifasına tanıklık eden bir gözlemcidir. Böylelikle insan egosunu da ortadan kaldırarak saf ve kutsal güçten gelen kaynakla çalışır. 

Bu meditasyon ile peki neler yapılabilir?

 

Sadece hastalıklar ve rahatsızlıkların altında yatan inançlar ile çalışmakla kalmaz, bizleri ilerlemekten alıkoyan, iyileşmekten alıkoyan bütün bilinçaltı blokajları ile "kazma" dediğimiz teknikle erişmemize olanak sağlar. Böylece adeta bir jenga gibi birbiri üstüne kurulmuş bütün inanç kalıplarımız üzerinde çözülmeye ulaşabiliriz.

 

Tabi ki özgür irademiz ile değişime evet dediğimiz sürece. Atalardan gelen kök inançlar olsun, anne babamızdan çocukken trilyonlarca kez maruz kaldıklarımız olsun veya geçmiş yaşamlardan omzumuza Noel Baba gibi yüklendiklerimiz olsun, hepsinin üzerine çalışmak mümkündür.

Ayrıca bunca zaman hiç bilmediğimiz hisler ile "his yüklemeleri" ile tanışabilir ve hayatımızı daha kaliteli hale getirebiliriz. Atalar ile bağ kesme, anne rahmi şifalandırma, ruh parçacığı iadesi gibi onlarca farklı uygulama ile hem bedensel hem de ruhsal gelişime aracı oluruz.

Theta Healing®  ne değildir?

Theta Healing®  bütünsel yaklaşım açısından destekleyici olarak kullandığımız, özünde çok kuvvetli bir teknik olsa dahi bir tedavi edici sistem değildir.

 

Her zaman doktorunuz ile eş zamanlı takip edeceğiniz bir yöntem olmalıdır.

 

Hiçbir Theta Healer®  size ilaçlarınızı bırakmanızı veya doktora gitmeyi kesmenizi SÖYLEYEMEZ.

 

Meditasyon çalışmalarınızı mutlaka doktorunuz ile birlikte takip etmelisiniz. Kat edilen yol sonucu ancak doktorunuz tedaviye gerek kalmadı derse ilaçlarınızı kesmelisiniz.

Theta Healing® Vianna Stibal tarafından markalaştırılmış olup uygulayıcıları THINK Enstitü tarafından sertifikalandırılır.

 

Resmi olarak sertifikaya sahip uygulayıcı ve eğitimciler www.thetahealing.com websitesinde listelenir. Böylece karmakarışık 21. yüzyıl dünyasında gerçek uygulayıcılar ile sahtelerini kolaylıkla ayırt edebilirsiniz. 

Peki siz ne yapabilirsiniz?

İster içinizi ısıtan, enerjisini sevdiğiniz bir Theta Healer® ile bireysel çalışabilir, isterseniz de yetkili bir eğitmenden uygulayıcılık eğitimi alabilirsiniz.

 

Bireysel çalışma randevusu almak veya en yakın Basic DNA (Temel Seviye) Seminerine kayıt yaptırmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

İngiltere'de yaşadığım için dersler Online Zoom üzerinden yapılmaktadır. Londra içi yüz yüze eğitim taleplerini mail ile iletebilirsiniz.

Basic DNA, Advanced DNA, Derin Kazma ve Sen ve Yaratıcı eğitimlerinden oluşan dört modül uygulayıcılık eğitimlerini tamamladıktan sonra Vianna Stibal tarafından düzenlenen Eğitmenlik Eğitimleri ile sizler de eğitmen olabilirsiniz.

Benden hangi eğitimleri alabilirsiniz?

Basic (Temel) DNA

Advanced (İleri) DNA

Derin Kazma (Dig Deeper)

Sen ve Yaratıcı

Sen ve Yakın Çevren

Sen ve Eşin

Yaratım ve Bolluk

Yolunuz açık olsun, aydınlık olsun, kolay olsun...

Görüşmek dileği ile...

Sevgiler,

Çığda

Image by Yoann Boyer

Theta Healing
Uygulaması

Doğduğumuz andan beri hatta anne karnından itibaren etrafımızda olan bitenden haberdar oluruz. Biz farkında olmasak da bilinçaltımız bu olayları bir sünger gibi çeker ve kendince dersler çıkartır. Zamanla bu dersler inançlara dönüşerek bizlere tekamül yolunda ilerlerken engeller çıkartır.

 

Çoğu zaman bu engeller ilişkilerimizi, gelişmemizi ve potansiyelimizi göstermemizi etkilerken bazen de hastalıklara neden olur. Theta Healing®  danışmanlığı ile bu inançlar inanç çalışması ile tespit edilir ve beyin Theta seviyesinde iken dönüştürülür. Kişinin hücrelerine his yüklemesi ile hiç bilmediği hisler tanıtılır. Öyle ya hiç gökkuşağını görmemiş birine ne kadar renkleri anlatsanız da eksik kalacaktır. Bu nedenle his yüklemeleri hücrelerin yeni hislerle tanışması için mükemmel bir fırsattır.

 

Eğer hayatta ilerlemenize engel olan blokajlarınız varsa, ikili ilişkilerinizde ve çevrenizle olan ilişkilerinizde tekrar eden kısır döngüler yaşıyorsanız, potansiyelinizi ortaya çıkarmaya çalışırken kırgınlıklarınız, kızgınlıklarınız veya affedemediklerimiz size engel oluyorsa Theta Healing®  bireysel uygulamasını deneyimleyebilirsiniz.

1-1 Theta Healing Uygulaması

Adsız tasarım.png

Birlikte ruhunun en derinlerine yolculuğa çıkmaya ne dersin? ThetaHealing ile çıkacağımız bu yolda seni hayallerindeki hayatı yaşamaktan alıkoyan inançlarını serbest bırakacak ve negatif düşünce kalıplarını geride bırakacağız. Derin meditasyon hali ile zihninin yapabileceklerine inanamayacaksın. Theta frekansına erişerek düşüncelerini yeniden düzenleyerek hayatına neşe, mutluluk, bereket, iyilik hali ve sevgiyi çekebilirsin. Ruhsal bu çalışma ile hayatının her alanında kendini yeniden keşfetmen mümkün.

ThetaHealing bireysel uygulama ile çalışabileceğin alanlardan bazıları;

-Yaşam amacını keşfetme

-Ruh eşleri, ikili ilişkiler ve evlilik

-Kilo alma veya verme ile ilgili durumlar

-İç sıkıntısı, hayattan zevk almama veya kuruntular

-Kariyer, iş yerinde kendini ifade edememe

-Finansal konular ve hayatında bolluğu tezahür ettirememe

-Yaratımlar ve hayallere kavuşma ve daha fazlası.

Danışmanlık ile ilgili aklında bulundurman gerekenler;

-Hayatında dönüştürmek istediğin konu her ne ise gerçekten istediğinden emin ol

-Danışmanlık öncesi en az 20 dakika boyunca dinlenmiş olman iyi olacaktır

-Kimse tarafından rahatsız edilmeyeceğin, bölünmeyeceğin ve kendini gergin hissetmeyeceğin bir yerde olmalısın

-Bolca su içmiş olduğundan emin ol ve her ihtimale karşın yanında su bulundur. Kas testi için bedenin hidrolize olması çok önemlidir.

-Danışmanlık süresince gözlerin kapalı ve rahat edebileceğin bir pozisyon al

-Süreç ilerledikçe sana sorduğum sorulara mantığını devre dışı bırakarak daima aklına gelen ilk yanıtı ver

-Zihin yapmadan, "ama bu çok saçma", "ben böyle bir şey yaşamadım ki" demeden cevaplarını yalın tut

-His yüklemeleri ve inanç değişikliğinde her zaman "hayır" deme şansın var. Özgür iradene saygı esasını gözettiğimi hep hatırla

-ThetaHealing'in sadece ruhsal bir meditasyon olduğunu ve asla tanı, tedavi, veya terapi olmadığını hep aklında tut

-En önemlisi ise bu harika yolculuğun tadını çıkart.

Randevu süreci ile ilgili bilmen gerekenler;

-Çalışmalar Zoom üzerinden online veya Londra içi yüz yüze gerçekleştirilir

-Süresi ortalama olarak 1 saattir. Bu sürenin dışına taşmak yoğunluğu arttıracağından zaman aşımı olmayacaktır.

-Danışmanlıklar Calendly uygulaması üzerinden rezerve edilir.

-Sistemden kendine uyan saat dilimini seçmen yeterlidir. Saat dilimi GMT +3 Türkiye saat dilimine uyumludur.

-Ücretler eşitlik olması adına global piyasa değerlerine endekslidir, bu nedenle Türkiye'de yaşayanlar ve yurtdışında yaşayanlar için değişikilik göstermektedir.

-Türkiye içi ödemeler eft/havale ile alınır. Yurtdışında yaşıyorsanız PayPal veya banka transferi ile ödeme yapabilirsiniz.

-Ödemeler en geç danışmanlıktan 3 iş günü önce tamamlanmalıdır. Ödemesi yapılmamış danışmanlıklar iptal edilir.

-Randevu alıp gelmeyeceğini haber vermeyen kişilere bir daha danışmanlık verilmeyecektir bu nedenle hassasiyetinizi rica ederim. 

-Tarafımca iptal edilen danışmanlıklarda ücret iadesi tamamlanır veya talebe göre farklı bir güne yeniden planlanır.

-Bireysel çalışmalarda tek konu üzerine çoğunlukla bir kez çalışmak yeterli olacaktır ancak nadiren de olsa bir kez daha çalışıp derinleşmek gerekebilir. 

Theta Healing
NEDIR?

Image by Aarón Blanco Tejedor

60dk

Online

1555 TRY

Bir saatlik bireysel uygulama.

Image by Suhyeon Choi

3*60dk

Online

3666 TRY

Farklı zamanlarda kullanılmak üzere 3 danışmanlık paketi.

2021 Theta Healing Eğitmenlik Eğitimi 

bottom of page