top of page

ThetaHealing

Hayatının sana sunulanın ötesinde daha fazlasının olduğunu hissediyor musun?

Gerçek amacını keşfetmek ve gerçekliğinle uyum içinde olmak ister misin?  

Theta Healing, 1994 yılında Vianna Stibal tarafından geliştirilen, bilinçaltındaki sınırlayıcı inançları değiştirerek fiziksel, duygusal ve ruhsal iyileşmeyi destekleyen bir şifa yöntemidir.

Theta Healing, beyin dalgalarının theta frekansına getirilmesi yoluyla yapılır. Theta frekansı, derin meditasyon ve uyku sırasında görülen bir beyin dalga durumudur. Bu frekanstayken, bilinçaltı daha erişilebilir ve değişime daha açık hale gelir.

Theta Healing uygulayıcıları, inanç çalışması veya kazma denilen bir çalışma kullanarak kişinin bilinçaltındaki sınırlayıcı inançlara erişirler. Bu inançlar, kişinin hayatındaki olumsuz ve travmatik deneyimler, aileden alınan kalıtsal aktarımdan veya geçmiş yaşam deneyimlerinden aktarılmış inançlardan kaynaklanabilir.

Theta Healing tekniği ile bu inançlar oluşturuldukları ana inerek tespit edilir, kas testi ile onaylanır, ve pozitif inançlarla dönüştürülür. Bu holistik çalışma ile kişinin hayatının her alanında olumlu değişimler yaratılabilir.

Bilinçli zihin hayatınızın %10'unu yönetir.

Buz dağının altında kalan bilinçdışı ise %90'nını.

Sence de derinlere inmeye değmez mi?

Theta Healing ile,

  • Yıllar boyu ailenin ve çevrenin istekleri ile şekillenen kısıtlayıcı inançlarından arınarak gerçek kimliğini ve potansiyelini keşfedebilirsin.

  • İçgüdülerinin sesini dinlemeyi öğrenebilir ve korkular ile sezgilerin sesini ayırt edebilir hale gelebilirsin.

  • Doğru kararlar vermeyi ve şüpheden arınarak kendi gerçekliğini yaşamayı deneyimleyebilirsin.

  • Hayatını değiştirecek ve istediğin geleceği yaratmanıza yardımcı olacak inançları geliştirebilirsin.

Theta Healing Kimler İçindir?

Theta Healing, herkes için uygun bir şifa yöntemidir. Sağlık, duygusal veya ruhsal iyileşmeye ihtiyaç duyan herkes, Theta Healing'den faydalanabilir. Uzman bir uygulayıcıdan danışmanlık alınabileceği gibi eğitimlerine katılarak bu tekniğin uygulayıcısı olmak da mümküdür.

Theta Healing Nasıl Öğrenilir?

Vianna Stibal tarafından oluşturulan ThetaHealing Institute of Knowledge, Theta Healing'in resmi eğitim kurumudur. ThINK Institute Tarafından onaylı eğitimenlik sertifikasına sahip bir eğitmen ile Theta Healing öğrenme yolculuğuna başlayabilirsiniz.

Tekniğin ilk giriş modülü Basic (Temel) DNA'dır. Bunu ardından Advanced (İleri) DNA, Derin Kazma, ve Sen ve Yaratıcı takip eder. Bu dört modül ThetaHealing tekniğinin temelini oluşturur ve uygulayıcılığın ardından eğitmen olabilmek için bu seminerlerin tamamlanmış olması gerekir. 

ThetaHealing öğrenme yolculuğunda bugün başla!

Rewilding the heart bünyesinde hangi eğitimler var?

-Basic (Temel) DNA

-Advanced (İleri) DNA

-Derin Kazma

-Sen ve Yaratıcı

-Sen ve Yakın Çevren

-Sen ve Eşin

-Yaratım ve Bolluk

Eğitimler nerede yapılıyor?

Eğitimler Batı Londra'da belirlenen mekanda yüz yüze ve online olarak hibrit olarak yapılmaktadır. İsterseniz yüz yüze katılabilir isterseniz de dünyanın her yerinden online olarak katılabilirsiniz. İngiltere içinde minimum 6 kişilik gruplar oluşması halinde seyahat edebilirim. 

Eğitimlerin ücreti nedir?

Seminer ücretleri online £300 yüz yüze £520 olup seminer ödemeleri faturalandırılmaktadır. Bu ücretin içine materyaller dahildir.

bottom of page