top of page
Woman in Rocky Scenery

Hoşgeldin

ReWilding the Heart Tarot Okulu

Arketipsel Tarotun Sırlarını Keşfet

Rewilding the Heart Tarot Okulu, kehanetin ötesine geçen tarot eğitimleri ve uzmanlaşma atölyeleri sunmaktadır. Tarot'a kendini keşfetme, anlama ve geliştirme aracı olarak yaklaşıyor, yaşam yolculuğunuz ve iç dünyanız hakkında daha derin içgörüler elde etmek için kartları nasıl kullanacağınızı öğrenmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Tarot'un arketipsel büyüsünü keşfedin ve kartların eşsiz sembolizmi ile hayatınızı dönüştürün.

Arketipsel Yaklaşım

Kendinizi evrensel sembollerin ve enerjilerin bulunduğu arketipsel alana bırakın. Yıllardır süregelen bu arketiplerin hayatınızın dokusuna nasıl işlediğini, size nasıl rehberlik, anlam ve dönüştürücü içgörüler sunduğunu keşfedin.

Pratik Çözümler

Kartları derinlemesine ve kendine güvenle okumak için pratik beceri ve teknikler kazanın. İster acemi ister deneyimli bir Tarot meraklısı olun, eğitimlerimiz her seviyeye hitap eder.

Derinlemesine Öğrenme

Bu kadim sanatı oluşturan sembolizm, psikoloji ve manevi boyutları derinlemesine inceleyerek Tarot'u kapsamlı bir şekilde öğrenmenize rehberlik ediyorum.

Kişisel Gelişim

Tarot'un arketipsel derinliklerinde ilerlerken kişisel gelişimi ve kişisel farkındalığı deneyimleyin. Kartların bilgeliğini kendi hayatınıza ve başkalarının hayatlarına nasıl uygulayacağınızı öğrenin.

İster ruhunuzu zenginleştirmek, ister yetenekli bir Tarot okuyucusu olmak, ister sadece dönüştürücü bir kendini keşfetme yolculuğuna çıkmak isteyin, eğitim ve atölyelerim size kalp merkezli bir yaklaşımla rehberlik etmek için tasarlanmıştır.

Arketipsel Tarot Macerasına Başlamaya Hazır mısınız?

Arketipsel Tarot Atölyeleri

Geçmiş atölyeleri kaçırdım diye üzülme. Dilersen eski atölye kayıtlarını satın alarak hemen izlemeye başlayabilirsin. 

Copy of Arketipsel Tarot Eğitimi 23'-2.png

Tarot'un Arketipsel Dünyasına Giriş

Tarot'un Arketipsel dünyasını merak ediyor ama bir türlü uzun soluklu eğitimlere başlamaya cesaret edemiyorsan Arketipsel Tarot eğitiminin ilk ders kaydını izlyerek karar verebilirsin.

90 dakika I 300 TL

Copy of Arketipsel Tarot Eğitimi 23'-4.png

Tarot ile Kendini Anlama Sanatı

Ruh ve içsel rehber kartlarınla tanışmak, aktif hayalgücü meditasyonu ile bilinçdışında yatan gölgeni uyandırmak, Jungiyen Tarot açılımları ve daha niceleri bu atölyede saklı.

130 dakika I 350TL

bottom of page