Image by Viva Luna Studios

Tarot
Danışmanlığı

Tarot'a dair ön yargılarından kurtularak geleceğe değil şimdiye, aklındaki kişiye değil kendine bakmaya hazır mısın? Bütün bildiklerini unut. Yolculuğumuz ruhuna...

Asılan Adam

30 DK I £30

"Aklım öyle bulanık ki. Resmen sisli bir gecede araba kullanır gibiyim. Perspektifimi değiştirip yolumu net görmeme destek olur musun?"

589b86783012646f311bdcbaa72dcf1e.jpg

Asılan Adam danışmanlık türü önünüzü göremediğiniz, aklınızın bulandığı ve hayatınızda kendinize yeni bir yol çizmek istediğinizde size rehberlik sunması amacıyla tasarlanmıştır.

 

Sizlere sunduğum Tarot danışmanlıkları deneyimlemekte olduğunuz süreçler için seçilmiş en uygun açılım ile ilerleyerek aklınızdaki soru işaretlerine cevap bulmak, karanlıkta kalanları aydınlatmak, muhtemel senaryoları ortaya sererek yol çizmenize yardımcı olacak şekilde ilerler. Böylelikle önümüzdeki süreçler için kolaylıkla kendinize bir yol haritası çizebilir ve kendinize sormakta zorlandığınız sorular ile yüzleşebilirsiniz. Her açılım kişiye özel tasarlanır ve tek bir konu üzerine yoğunlaşılır.

 

Danışmanlık süresi 40 dakika olup Zoom üzerinden online olarak gerçekleştirilir. Ödeme bilgileri randevunun onaylanmasının ardından verilecektir. Alınan randevu tarihinden en geç 3 iş günü öncesine kadar ödemeler tamamlanmalıdır. Ödemesi yapılmamış randevular otomatik olarak iptal edilir. 

*Tarot danışmanlıkları ruhsal bir çalışma olup, tanı, tedavi veya tavsiye niteliği içermez. Sağlık konuları, evet/hayır soruları veya "bana geri dönecek mi?", "beni hala düşünüyor mu?" gibi konularda açılım yapılmayacaktır. Tarot danışmanlığı sadece sizin ruhunuzun yolunu aydınlatmak içindir, başkalarının hayatlarına ve özgür irade alanına müdahale içermez.

Modern Witch Tarot, Illustrated by Lisa Sterle

Mahkeme

60 DK I £50

"Ölüm gibi bir şey oldu ama kimse ölmedi. Halimi ne sen sor ne ben söyleyeyim. Halimi ne sen sor ne ben söyleyeyim. Küllerimden yeniden doğma sürecime ışık olur musun?"

e10c77c3b196c209f13c7cf09f9f7f40_edited.jpg

Modern Witch Tarot, Illustrated by Lisa Sterle

Mahkeme danışmanlık türü hayatınızda büyük değişimlerin eşiğinde olduğunuzu hissettiğiniz zamanlarda size detaylı bir rehberlik sunması amacıyla tasarlanmıştır.

Asılan adam danışmanlığına göre daha detaylı olan bu danışmanlıkta Ruh ve kişilik kartınız doğum haritanızın eşliğinde yorumlanarak başlanır. Ruhunuzun planına ışık tuttuktan sonra bu kez ruhunuzun tekamül alanında nerede olduğunu öğrenmek için ruh kartı açılımı yapılır. En son olarak ise içinde bulunduğunuz sürece en uygun açılım seçilerek sizin merak etmiş olduğunuz konu derinlemesine irdelenir.

 

Sizlere sunduğum Tarot danışmanlıkları deneyimlemekte olduğunuz süreçlere ışık tutabilmek için en uygun açılımlar ile ilerler. Böylelikle önümüzdeki süreçler için kolaylıkla kendinize bir yol haritası çizebilir ve kendinize sormakta zorlandığınız sorular ile yüzleşebilirsiniz. Her açılım kişiye özel tasarlanır ve Astroloji desteği ile tek bir konu üzerine yoğunlaşılır.

 

Danışmanlık süresi 60 dakika olup Zoom üzerinden online olarak gerçekleştirilir. Ödeme bilgileri randevunun onaylanmasının ardından verilecektir. Alınan randevu tarihinden en geç 3 iş günü öncesine kadar ödemeler tamamlanmalıdır. Ödemesi yapılmamış randevular otomatik olarak iptal edilir. 

*Tarot danışmanlıkları ruhsal bir çalışma olup, tanı, tedavi veya tavsiye niteliği içermez. Sağlık konuları, evet/hayır soruları veya "bana geri dönecek mi?", "beni hala düşünüyor mu?" gibi konularda açılım yapılmayacaktır. Tarot danışmanlığı sadece sizin ruhunuzun yolunu aydınlatmak içindir, başkalarının hayatlarına ve özgür irade alanına müdahale içermez.

Image by Annie Spratt

Ruhsal
Tarot Eğitimi

Merhaba, 
En eski kâdim öğrerilerden Tarot’un dünyasına hoşgeldin! Çıkacağın bu yolda sana rehberlik edeceğim için çok mutluyum. Çocukluğumdan bu yana bana eşlik eden kartlarım ve Tarot’un bilgeliği ile sana ışık tutacak olmanın heyecanı ile çok bekletmeden sana eğitimin detaylarını vermek istiyorum. 

Hem basit ve yalın hem de ezoterik doğasından bir şey kaybetmemesi için 16 hafta olarak planladığım bu eğitim sana bolca Tarot okuması yapma şansı tanıyacak. 16 hafta bittiğinde mümkün olduğunca çok pratik yapmış olman ve kartlar ile iç içe geçmiş olmanı arzu ediyorum. Ara ara verilen ödevler ve derslerde aktif katılım ile yol boyunca senin de yorum yapma şansı yakalayacağın bir yolculuk olacak. 

Dersler 13 Aralık akşamı 22:00'de başlayacak ve her hafta aynı gün aynı saatte yapılacaktır. Ders süresi ortalama 2 saat olacaktır.

Eğitim Zoom üzerinden online düzenlenecek. Sana gelen link ile telefon, tablet ve bilgisayardan izleyebileceksin. Her ders sonrası mailindeki link ile dersleri tekrar izleyebileceksin. Böylece geri dönüp çalışma şansın da olacak. 

Eğitimde baz olarak Rider-Waite deste kullanılacak olup temin etmek konusunda yardımcı olacağım. Kayıt olman halinde oluşturulacak Whatsapp grubu aracılığı ile ders öncesi alınacaklar, kitaplar ve kaynaklar paylaştırılacaktır. Dilersen yeni başlayacak olan gruplar ile eğitimi ücret ödemeden yeniden alabilme ve bilgilerini tazeleyebilme imkanın var.

DETAYLAR

Eğitim bedeli aylık £60'dır. Ödemeler eft/havale  yolu ile yapılır.  İlk ödemenin yapılması ve dekontun mail atılması ile kayıt işlemi tamamlanır. Böylece kontenjan dolması halinde öğrenci hakkını koruyabilirsin.

Her 4 ders tamamlandıktan sonra gelecek ayın ödemesinin yapılması beklenmektedir. Mazeret bildirmeden yapılmayan ödemelerde öğrenci yeni ay derse kabul edilmeyecek ve kaydı dondurulacaktır. Mücbir hallerde kayıt dondurulup yeni grup ile yeniden eğitime devam edilebilecektir ancak ödeme yapıp eğitime başladıktan sonra vaz geçilmesi halinde kişi başladığı aya dair iade alamayacağını ve sistemden çıkarılacağını kabul etmiş olur. 

Eğitimin son haftası yapılacak online bitirme sınavında başarılı not alan öğrenciler başarı sertifikalarını almaya hak kazanır. Sınavı geçemeyenler için telafi sınavı hakkı tanınacaktır.

DERS PROGRAMI
1.HAFTA                                                                          8.HAFTA

•Tarot’un Tarihi                                                                     •Kabala be Tarot
•Tarot aslında nedir ne değildir?                                         
•Kartların genel kullanımı ve                                                 9-10-11-12.HAFTA
•Kartların genel tanıtımı                                                       •Minör Arkana

                                                                                            

2.HAFTA                                                                          13.HAFTA
•Tarot ve Astroloji                                                                 •Saraylılar

​​                                                                                            

3.HAFTA                                                                          14-15-16. HAFTA

•Tarot'ta Sembollerin Yeri                                                     •Danışmanlık Örnekleri

​                                                                                            •Açılım Örnekleri

4-5-6.HAFTA                                                                   •Mezuniyet sınavı
•Majör Arkana ​​                                                                     

​                                                                                             

7.HAFTA

•Ruh Kartı&Kişilik Kartı Hesaplama

•Bu kartların açılımlarda kullanılması​

Aklınıza takılan sorular için cigdagokcinar@gmail.com adresine mail atabilirsiniz. Derslerde görüşmek dileği ile...

Eğitim Başvuru Formu
arrow&v
Image by Viva Luna Studios

Öğrencilerin
Kaleminden

Bilgisine hayran olduğum güzel kadın. Eğitimlerde bilginizi sakınmadan paylaşmanıza mı, verdiğiniz örneklerle desteklemenizi mi, bıkmadan sıkılmadan her soruyu içtenlikle, ve detaylıca yanıtlamanızı mı anlatsam? Hangi birine teşekkür etsem bilemiyorum fakat şunu çok iyi biliyorum ki yıllardır Tarot öğrenmek için beklememin sebebi ve size rastlamam o hep övündüğüm şansımdan. İyi ki Tarot'u sizden öğreniyorum. Bu muhteşem teknolojiyi pirinden öğrenecek olan yeni öğrencileriniz çok şanslılar.

                                                                       BETÜL ONURLU

Eğer bu yolda bir hayaliniz varsa ve adım atmaktan çekiniyorsanız Çığda Gökçınar hocam ile bu yola girmekten hiç korkmayın. sıcak kalbi ve sesi ile bilgileri bize sınırsız aktarırken kalbiniz huzurla doluyor. daha uzunca bir zaman peşinizdeyim, her şey yeni başlıyor hocam. Sevgiler

                                                                     GÜLNUR UÇARLAR

Bir gün Tarot okumayı yapacaksam bunu doğru kişiden layıkı ile öğreneceğim derdim. Sesimi ve niyetimi evrene çok iyi duyurduğuma inanıyorum ki karşıma sizi çıkardı. Anlatım, ses tonu, akış, güzellik hepsi bir arada. Daha ne olsun. Korkarak başladığım ama süper keyifle devam ettiğim bir yoldayım sayenizde. Teşekkür ederim.

                                                                   ÇİĞDEM YORULMAZ