top of page

Tarot okuyucuları için Arketipsel
Astroloji Atölyesi

11 Mayıs Perşembe I 21:00 GMT +3

Image by Vedrana Filipović
Moon Gazing

Merhaba, 
Arketipsel Astroloji Atölyesine hoşgeldin!

 

Tarot kartlarını öğrenip, okuyucu olma yolunda emin adımlarla ilerlerken kendini geliştirmek için harika bir fırsat ile karşındayım. Toplamda 3 ay sürecek eğitim süresince Carl Jung'un öğretileri ışığında Astroloji dünyasına arketipsel bir perspektiften bakacak ve yapacağın Tarot okumalarını güçlendireceğiz. Yine Tarot eğitimlerinde olduğu gibi bol bol okuyacak, araştıracak, merak edecek, yargısızlık geliştirecek ve özümüze ineceğiz. Bu yolculukta Karma Astrolog ve Tarolog olarak bütün bilgi birikimim ve deneyimimle yanında olacağım. Unutma ne kadar çok kendi gölgenle yüzleşirsen o kadar verdiğin danışmanlıklarda ön yargılarından arınmış olursun.

 

"Dışa bakan rüya görür. İçe bakan uyanır."

 

Eğer içe bakacak cesaretin varsa haydi eğitimin detaylarına inelim.

Yeni dönem dersler 11 Mayıs Perşembe Jüpiter gününde saat 21:00'de başlayacak olup, 3 ay boyunca aksi bir durum olmadıkça her hafta aynı gün ve saatte yapılacaktır. Ders bitiminde videolar sonra yeniden izleyebilmen için sisteme yüklenecek ve eğitim materyallerine süresiz erişim sağlayabileceksin. Gerekli bilgilendirmeler whatsapp grubundan iletilecektir. 

Eğitim süresince herhangi bir sebepten o hafta gününde ders yapılamaz ise bir hafta atlanarak ders gelecek hafta kendi gününde ve saatinde devam eder. Uzun süre ders işlenmesine engel olacak sıra dışı bir durum gerçekleşirse, kaybedilen süre eğitim sonuna ücretsiz olarak eklenir.

Eğitim sonunda katılım belgesi verilmektedir.

Tarot Okuyucuları için Arketipsel Astroloji eğitimine katılmak için Tarot bilmek zorunda değilsin. Aksine Astrolojiye multidisipliner bir bakış açısı ile bakıp daha da derin bir başlangıç yapabilirsin. Ancak unutulmamalıdır ki bu bir Temel ve Orta seviye Astroloji eğitimi değil yalnızca temel bilgileri içeren bir atölyedir.

Eğitim bedeli aylık 800TL toplam 2400TL'dir. Ödemeler havale/eft ile gerçekleştirilmektedir ve Rewilding the Heart LTD üzerinden faturalandırılır. Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır. 

Hesap Sahibi: Rewilding The Heart Ltd

(Birleşik Ödeme Hizmetleri olarak ekrana yansır)

IBAN: TR86 0010 3000 0000 0054 0553 27

Aylık havale/eft ödemeleri her dört ders bitiminde aksatılmadan yapılmalıdır. Özel bir durumunuz olması halinde iletişime geçerek haber vermeniz gerekmektedir. Mazaret belirtilmeden gelecek aya dair ödeme yapılmaması halinde öğrenciye yalnızca bir hafta süre tanınır. Bir hafta içinde hala ödeme tamamlanmadıysa öğrencinin ilişiği kesilerek derslere erişimi engellenir. Aylık ödeme sisteminin tercih edilmesi durumunda kaydın kesinleşmesi için ilk ayın ödemesinin tamamlanması ve dekontun rewildingtheheartuk@gmail.com adresine iletilmesi gerekmektedir. 

İster tüm ücret ödenmiş olsun, ister aylık ödeme yapılmış olsun eğitime devam etmekten vaz geçilmesi halinde iade yapılmamaktadır.​ Aylık ödemelerde kişi ödeme yaptığı aya dair derslere katılmaya devam edebilir ancak gelecek ay için hala ayrılma kararından eminse eğitimden çıkartılır. 

***(Verilerin korunması adına materyaller yalnızca izlenebilir formattadır. Bilgisayara indirme ve depolama yapmaya kapalıdır. Herhangi bir yoldan materyallerin kopyalanması, çoğaltılması veya üçüncü kişilere dağıtılması yasaktır. Kural ihlali yapılması halinde katılımcılar yasal olarak işleme tabi tutulabileceklerini ve derse kayıt yaptırarak bu sözleşmeye taraf olduklarını kabul etmiş olurlar.)​

***Ruhsal bir yolculuk olacak ve bu süreçte birbirimizi derinlemesine tanıyacağız. Bu nedenle sağlıklı sınırlar içinde ve güvende olmak hepimiz için çok önemli. Sınıfın huzurunu bozacak davranışlar sergileyen veya saygısızlık eden kişiler anında eğitimden uzaklaştırılacak ve sisteme erişimleri iptal edilecektir.

Başvuru Formu

arrow&v

Aramıza hoş geldin!

bottom of page